SANATÇI DİŞHEKİMLERİ SERGİSİ

 

 

 

 

 

SERGİ AÇILIŞ SAATİ: 27 EYLÜL 2018, PERŞEMBE SAAT:16.15

 

 

 

 

 

 

Sanatçı Dişhekimleri Sergisi el sanatlarına yatkın olan ve bu yatkınlığını performansa dönüştüren dişhekimlerinin eserlerini tüm meslektaşlarımız ile paylaşması amacıyla düzenlenmektedir.

Sergiye başvuru için izlenmesi gereken yol ve başvuru koşulları aşağıda yer almaktadır. Başvurunuzu aşağıda yer alan online form aracılığı ile 20 Ağustos 2018 tarihine kadar tamamlamanızı rica ederiz.

Eserlerin kabullerine ilişkin değerlendirme sonuçları başvuru sahiplerine e-posta yolu ile ayrıca gönderilecektir.

Başvuru Koşulları

 1. Sergiye en az 1 en fazla 3 eser ile katılım sağlanabilir.
 2. Sergilenecek eserler aşağıda yer alan sanat dallarından herhangi birine ait olabilir. Farklı bir sanat dalına ait eser göndermek istiyorsanız önerinizi tdb2018@valor.com.tr adresine iletmenizi rica ederiz.
  1. Resim
  2. Heykel
  3. Fotoğraf
  4. Hat
  5. Ebru
  6. Cam
 3. Her bir eser için genişlik- yükseklik veya çap cm olarak yazılmalıdır.
 4. Her bir eser için eserin net olarak görülebileceği şekilde çekilmiş bir adet fotoğraf yüklenmelidir.
 5. Sergi süresince herhangi bir satış yapılmayacaktır.
 6. Başvuru esnasında yüklenecek fotoğraf(lar) değerlendirme aşaması için istenmekte olup, sergilenecek eser(ler)in başvuru sahibi tarafından hazırlanması ve sergi alanına getirilmesi gerekmektedir. Eserin sergilenmesi için gerekli teknik hazırlık (fotoğraf-resim için şövale vb.) organizasyon tarafından temin edilecektir.

Sergiye katılmak için TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi kaydınızın tamamlanmış olması gerekmektedir. Kongre kaydı yapılmamış dişhekimlerinin başvuruları kabul edilmeyecektir.


Başvuru süresi dolmuştur!