KOMİTELER
TÜRK DİŞHEKİMLERİ BİRLİĞİ VE KONGRE BAŞKANI
A. R. İlker CEBECİ

ANKARA DİŞHEKİMLERİ ODASI VE ORGANİZASYON KOMİTESİ BAŞKANI
F. Serhat ÖZSOY

TDB 24. ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ ONUR BAŞKANI
Nermin YAMALIK

TÜRK DİŞHEKİMLERİ BİRLİĞİ KONGRE SORUMLUSU

Atilla S. ATAÇ

ORGANİZASYON KOMİTESİ GENEL SEKRETERİ
Ersel ÖZDEMİR


BİLİMSEL KOMİTE
Bülent Cumhur ULUDAĞ, Başkan Serbest Dişhekimi (Protez)
Mazlum Bülent KURTİŞ Gazi Üniversitesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı
Hakan ÖZYUVACI İstanbul Üniversitesi Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Ana Bilim Dalı
Ufuk Toygar MEMİKOĞLU Serbest Dişhekimi (Ortodonti)
Orhan GÜVEN Ankara Üniversitesi Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Ana Bilim Dalı
Ömer GÜNHAN TOBB ETÜ Patoloji Ana Bilim Dalı
Kamran GÜLŞAHI Başkent Üniversitesi Endodonti Ana Bilim Dalı
Yasemin KESKİN Ankara Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı
Nurdan ÖZMERİÇ KURTULUŞ Gazi Üniversitesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı
Doruk KOÇYİĞİT Kırıkkale Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalı
Rüya YAZICI Hacettepe Üniversitesi Restoratif Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı
Volkan ŞAHİN Kırıkkale Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı
Gürcan ESKİTAŞÇIOĞLU Serbest Dişhekimi (Protez)
Emre TOKAR Gazi Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı
Poyzan BOZKURT Ankara Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalı
Hakan KURT Ankara Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Radyolojisi Ana Bilim Dalı
Burcu ÇAKILCI ÖZDEMİR Gazi Üniversitesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı
Alpdoğan KANTARCI Forsyth Enstitüsü (Periodontoloji), ABD
Mutlu ÖZCAN Zürih Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı, İsviçre
Gürkan GÖKTUĞ Forsyth Enstitüsü (Protetik Diş Tedavisi), ABD
Burak YILMAZ Ohio State Üniversitesi Restoratif Diş Tedavisi ve Prostodonti Ana Bilim Dalı, ABD
Gerhard SEEBERGER FDI Seçilmiş Başkan, İtalya
Chingiz RAHİMOV Azerbaycan Tıp Üniversitesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalı, Azerbaycan
Niklaus LANG Londra Queen Mary Üniversitesi, İngiltere
Takashi INOUE Tokyo Dişhekimliği Üniversitesi Patoloji Ana Bilim Dalı, Japonya
Corrado PAGANELLI Brescia Üniversitesi Ortodonti Ana Bilim Dalı, İtalya
Anton SCULEAN Bern Üniversitesi, Periodontoloji Ana Bilim Dalı, İsviçre


MALİ KOMİTE
Burcu KUTLAY KURTİŞ, Başkan
Armağan DEMİRÖREN
Yusuf Güven ÖZEN
Ünal AKDOĞAN
Bahadır SEYDİOĞLU
SERGİ KOMİTESİ
Serkan ER, Başkan
Vahdi Umut BENGİ
Seda Deniz KALKAN
Kağan KANTAR
Erdoğan Alp KÖFTECİ
Ercan SÜKUT
Akif Aydın ŞEN
KAYIT KOMİTESİ
Sibel KEPEZ ÜLKÜ, Başkan
Aziz AVCIOĞLU
Deniz GÜRSOY AYALP
Güzin ÜNLÜ
Hasan YILDIZ
Altuğ YENİAY
Nur Sena AYDIN
     

SOSYAL KOMİTE
Burcu KUTLAY KURTİŞ, Başkan
Nilüfer ÇELEBİ BERİAT
Nurgül DEMİR
Miyase DENİZERİ
Tuğba GİDER
Didem KANBER
Ali KARAAĞAÇ
Nadire KARASU
Haydar KARINLIOĞLU
Handan ÖZDEMİR
Zehra Tuba ULUCANLAR
Hakan YAŞAR
Duygu AYTAÇ

TEKNİK KOMİTE
Dağhan ERBAZ, Başkan
Bora AKAT
Okan Orçun ENGÜR
Oğuzcan KARAER
Mehmet Eray KOLSUZ
Harun TAŞDELEN
Halit YOSUNÇIĞIR

BASIM-YAYIN KOMİTESİ
Sibel DANIŞMAN UZBİLEK, Başkan
Hatice ÇELİK
Gamze Burcu GÜL
Handan Tuğçe OĞUZ

Tevfik KARAER

HALKLA İLİŞKİLER KOMİTESİ
Candan OKAY TÜRKDÖNMEZ, Başkan
Ayben BAYRAK
Emre ÇAKIR
Ahu Eser ESET
Ebru KÜÇÜKKARACA
Yasemin NACAR EROĞLU


MESLEK SORUNLARI ARAŞTIRMA KOMİTESİ

Mehmet ÇALIK, Başkan
Adnan UZLUER, Ankara Sorumlusu
Helin ARAS
Hüseyin EMİNOĞLU
Serpil YAĞAN
Ahmet Burak YANDIMATA